SZ699 Kurore Dekorative me Dege dhe Kokrra te kuqe 24cm

690 L

Unazë mesatare qiri me degë bredhi, spirale dekorative. ëmbëlsira dhe manaferrat të gjitha me shkëlqim argjendi dhe borë.
Vendoseni në një pjatë ose tabaka me një qiri dhe dekorojeni festivit!
Ngjyra: E gjelbër
Materiali i produktit: Plastike

Porosit ne moment
SKU: 1181562 Categories: , ,
Call Now ButtonTelefono tani