SZ700 Kurore Dekorative me Boçe Pishe dhe Molle 34cm

1,500 L

Unazë e madhe qiri me degë bredhi me borë, mollë, manaferra dhe kone pishe.
Vendoseni në një pjatë ose tabaka me një qiri dhe dekorojeni festivit!

Porosit ne moment
SKU: 1129867 Categories: , ,
Call Now ButtonTelefono tani