SZ601 Top Dekorativ Ngjyrë Shampanjë Fjongo Me Thurje dhe Xixa 10 Cm

250 L

Stoli e pemës së Krishtlindjes, top druri i shpuar, me shkëlqim shampanje dhe shirit të kuq me kuadrate.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra: Shampanjë
Materiali i produktit: Dru

Porosit ne moment
Call Now ButtonTelefono tani