SZ600 Top Dekorativ Ngjyrë Shampanjë me Thurje dhe Xixa 15 Cm

550 L

Stoli e pemës së Krishtlindjes, top shampanje, dizajn i shpuar dhe shkëlqim.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve vjen në jetë!
Ngjyra: Shampanjë
Materiali i produktit: Plastike

Porosit ne moment
Call Now ButtonTelefono tani