SZ454 Lekundese per 3 Persona

38,900 L

Lëkundësja për tre persona është zgjidhja e duhur për ambientet tuaja të jashtme duke ju ofruar komoditetin dhe relaksin e duhur.Ajo do ju bëjë të harroni lodhjen e ditës përmes kënaqësisë dhe argëtimit. Materiali i saj 100% poliestër, me kombinimin e dy ngjyrave jeshile dhe te bardhe si dhe me pjesën e jastëkëve të butë në pjesën e uljes dhe mbështetjes, ju shton komoditetin në qëndrim.Jepini kënaqësinë vetes dhe personave tuaj të afërt në ambientet tuaja më të dashura të kopshteve të gjelbëruara, verandave apo hapësirave të resorteve duke shtuar edhe këtë element që garanton çlodhjen dhe kënaqësinë tuaj maksimale. Specifikime teknike Materiali: Celik + Poliester Lartësia: 152 Gjerësia: 172 Gjatësia: 112 Trashësia: 6cm

Porosit ne moment
SKU: 110422032022 Category:
Call Now ButtonTelefono tani