SZ417 Cante Termike per Piknik

1,790 L

-Dizajn i palosshem dhe shum praktik leviz permes dorezave -Shtresa e jashtme eshte bere prej pelhure Oxford -Shtresa e mesme eshte bere nga EPE -Ka zinxhir te dyfishte -Permasa 42x22x25 cm

Clear
Porosit ne moment
SKU: 050803062021 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani