SZ215 Fryrese per Zjarrin

1,890 L

Kjo fryrese zjarri është një ventilator i vogël qe mund te perdoret per zgara apo per zjarre qe mund tju ndihmoje per te ndezur zjarrin .
Manovra dore me fuqi.
Reduktoni pluhurin dhe shkëndijën.
E lehtë dhe e lëvizshme.
Lehtë dhe i përshtatshëm për t’u përdorur.
Një mjet i domosdoshëm për zjarrin e zjarrit  në skarë me qymyr.
Porosit ne moment
SKU: 045618032022 Category:
Call Now ButtonTelefono tani