SZ0881 Tende Kampingu 300X300 cm

9,590 L

Kjo tende ofron 64 metra katror hije për deri në 6 persona.
Mbrojtje ndaj Diellit .
Pjesa e sipërme e tendës prej pëlhure e perbërë me poliestër denier me majë të mbështetur nga Aluminex siguron 99% mbrojtje UV, rezistencë ndaj ujit dhe te nxehtit .
Lehtë për t’u montuar.
Korniza përmban këmbë të trasha 25 mm dhe këmbë najloni për qëndrueshmëri dhe mbrojtje në dysheme.
Janë përfshirë 4 aksione tokësore te cilat bejne te mundur qendrueshmerine e cadres .
Porosit ne moment
SKU: 031515032021 Category:
Call Now ButtonTelefono tani