SH2384 Set Kuzhine Silikoni me Mbajtese 12cope

4,940 L 3,900 L

– Materiali: dru dhe silikon i cilësisë së lartë që nuk përmban BPA apo lëndë të tjera toksike.

– Rezistojnë në temperatura: nga -30°C deri në 230°C.

– Materiali i silikonit mbron enët e gatimit ndaj gërvishjes.

– Pastrohen lehtësisht.

– Seti Permban: 11 Element + Mbajtese Cilindrike

Porosit ne moment
SKU: 2401262022 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani