SH2383 Set Elementesh Kuzhine Silikoni me Mbajtese 12cope

4,090 L 3,270 L

– Materiali: dru dhe silikon i cilësisë së lartë

– Nuk përmban BPA apo lëndë të tjera toksike.

– Rezistojnë në temperatura: nga -40°C deri në 230°C.

– Materiali i silikonit mbron enët e gatimit ndaj gërvishjes.

– Pastrohen lehtësisht.

Clear
Porosit ne moment
SKU: 1143260122 Categories: , ,
Call Now ButtonTelefono tani