Set Shishe Wisky Crystalite Bohemia Quadro (1+6)

12,500 L 9,999 L

Nuk ka mënyrë më të mirë dhe më të bukur për të shërbyer një ​​pije sesa me një dekantues elegant.
Kapaciteti i shishesh : 850 ml
Kapaciteti i gotave 250ml
Bërë nga xhami i jashtëzakonshëm kristali pa plumb për një shkëlqim të shkëlqyeshëm dhe elasticitet të qëndrueshëm.
Porosit ne moment
SKU: 593410867346 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani