SH2381 Set Kuzhine Silikoni me 13cope

4,070 L 3,500 L

– Materiali: Silikon i cilësisë së lartë që nuk përmban BPA apo lëndë të tjera toksike.

– Seti Permban 11 Elemente, Mbajtesen e elementeve dhe mbajtesen e luges dhe kapakut gjate gatimit

– Rezistojnë në temperatura: nga -30°C deri në 230°C.

– Materiali i silikonit mbron enët e gatimit ndaj gërvishjes.

– Pastrohen lehtësish

Clear
Porosit ne moment
SKU: 1055260122 Categories: , ,
Call Now ButtonTelefono tani