SH2385 Set Kuzhine Silikoni me Mbajtese 9cope

3,950 L 3,080 L

– Materiali: Silikon i cilësisë së lartë që nuk përmban BPA apo lëndë të tjera toksike.

– Ngjyra e Verdhe

– Seti Permban 8 Element Dhe Mbajtesen Cilindrike

– Rezistojnë në temperatura: nga -30°C deri në 200°C.

– Materiali i silikonit mbron enët e gatimit ndaj gërvishjes.

– Pastrohen lehtësish

Porosit ne moment
SKU: 23812620222 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani