SH0931 Kapake Silikoni 6 Cope

990 L 450 L

✔️Përfitoni 6 kapak silikoni me madhësi të ndryshme
✔️Mbuloni enë me forma të ndryshme
✔️Certifikuar nga FDA dhe LFGB për sigurinë ushqimore.
✔️Përdorim i shpejtë dhe i lehtë.
✔️Përdorini në mikrovale dhe frigoriferë ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
✔️Rezistente në temperaturat -30 ° deri në 230°

Porosit ne moment
SKU: 6965633596848 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani