T01 Set Valixhe Udhetimi, Swisstourister, 3 cope, ngjyra e kuqe – Bum.al

T01 Set Valixhe Udhetimi, Swisstourister, 3 cope, ngjyra e kuqe

25,600 L

Nëse ju po udhëtoni për të eksploruar destinacione të reja apo vizitoni miqtë tuaj- kudo që të shkoni, kjo valixhe do t’ju ndihmojë për të mbajtur gjërat tuaja personale në menyrë të organizuar. Avantazhet e valixhes: Me xhepa të shumtë jashtë dhe brenda, dhe me rrjetë për organizimin optimal, doreza për ngritje dhe tërheqje pa mundim, 4 rrota të inkorporuara, zinxhir i durueshëm për shumë hapje e mbyllje, rezistente ndaj pluhurave.

Porosit ne moment
SKU: 015016022023 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani