SZ598 Fjongo Dekorative e Bardhë Rrjet me Xixa 10 Cm

150 L

Fjongo dekorative e Krishtlindjeve në ngjyrë të bardhë të ylbertë dhe shkëlqim.
Dekoroni pemën, perdet, kurorat, dyert dhe madje edhe dhuratat tuaja!
Ngjyra: E bardhë
Gjatësia x Gjerësia: 10×9 cm

Porosit ne moment
Call Now ButtonTelefono tani