SZ072 Termus Uji (Inoks ) – Bum.al

SZ072 Termus Uji (Inoks )

1,400 L1,990 L

Termus cilesor dhe shume I pershtatshem per ruajtjen e lengjeve ne temperaturen e duhur. Ky termus me material inoksi ruan shume mire lengjet nga temperaturat e jashtme. Mund te perdoret nga cdo person, si ne shtepi po ashtu per te marre me vete kafen, qumeshtin etj.Ky termus mund te mbahet lehtesisht ne nje cante te pershtateshme.

Ideal per kamping ,udhetime dhe palester .

Clear
Porosit ne moment
SKU: 04533101202 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani