SZ052 Babagjysh me Muzike (Twerk ) – Bum.al

SZ052 Babagjysh me Muzike (Twerk )

1,990 L

Babagjyshi qe ben Twerk Eshte padiskutim babagjyshi me argetues Kendon , ecen , ben drite dhe leviz pjese te ndryshme si koken, krahet dhe vithet Madhesia 28 cm

Out of stock

Porosit ne moment
SKU: 033820122022 Categories: , , , ,
Call Now ButtonTelefono tani