SZ0125 Jelek me Ngrohje (+Powerbank Dhurate) – Bum.al

SZ0125 Jelek me Ngrohje (+Powerbank Dhurate)

2,690 L 2,200 L

Masat:

  1. XL i perket mases   S
  2. XXL i perket mases M
  3. 3xl i perket mases L

Jelek +Powerbank dhurate 3000 mAh

Jelek me ngrohje të integruar
Për aplikimin e pozicioneve të punës në kushte të jashtme ose gjatë kohës së lirë
Jashtëzakonisht rezistent ndaj ujit dhe erës, siguron rehati dhe qëndrueshmëri në mjedise të vështira
Nxehtësi sipas kërkesës – zona të ngrohura të qepura të bëra nga fibra karboni, të cilat transferojnë nxehtësinë në pjesët kryesore të trupit

  • 3 nivele të rregullimit të intensitetit të ngrohjes
  • Furnizimi me energji elektrike: Karikimi me USB me ndihmën e një baterie të jashtme të Power Bank
  • Dizajn i përmirësuar që parandalon humbjen e nxehtësisë
  • Liri maksimale e lëvizjes me formë të përshtatur në mënyrë optimale dhe material rezistent
  • Materiali: 100% poliester, fibër acetat
Clear
Porosit ne moment
Call Now ButtonTelefono tani