SHJ112 Tapet Bari (8mm Lartesi ) – Bum.al

SHJ112 Tapet Bari (8mm Lartesi )

1,990 L

4 Metra Gjeresi

8 mm Lartesi

Minimumi porosise 4 METRA KATRORE 

Materiali i tapetit lejon ajrosjen dhe nuk mban lagështirë.
▪️Fijet e barit janë sintetike, ruajnë formën që kanë.
Padiskutim që bari luan një rol qendror dhe emocional në panoramen globale.
Kjo na jep një ndjenjë të mirëpritur, hapësirë ​​e gjelbër për fëmijët, vend për gatim dhe të hahet ne hapesire te gjelber e shumë aktivitete të tjera në ajër të hapur, dhe një vlerë të lartë estetike ambjentit.
Bari gjithashtu kontribuon në një përfitim të konsiderueshëm mjedisor.

Porosit ne moment
SKU: 033902022323 Categories: , ,
Call Now ButtonTelefono tani