SHJ01 Gardh me Gjethe Jeshile (artificiale) – Bum.al

SHJ01 Gardh me Gjethe Jeshile (artificiale)

2,990 L

Gardh artificial

Gardhi është prej druri shelgu, mbi të cilin fiksohen hardhitë me gjethe jeshile artificiale me një lidhëse kablloje, e cila është e fortë dhe nuk bie.
Është e qëndrueshme, tërheqëse dhe miqësore me mjedisin.Montohet shumë lehtë duke vendosur kunjat prej druri në tokë dhe rregulloni gardhin duke i lidhur pjesët me tel.
Gardhi mund të zgjerohet sipas dëshirës dhe lartësia ndryshon me gjerësinë.
Mund të vendoset vertikalisht dhe horizontalisht.
I përshtatshëm për ballkone, oborre, dritare, shkallë, mure, dekorim shtëpie, restorante të specializuara, dekorime studimore, qendra tregtare,etj.
Ruan privatësinë.
Gardhi duket natyral dhe nuk ka nevojë për përkujdesje.
Rezistent ndaj kushteve të motit.

▪️Material: plastikë
▪️Ngjyra: jeshile + druri
▪️Dimensionet: 230 x 85cm

Porosit ne moment
SKU: 035422022023 Category:
Call Now ButtonTelefono tani