P012 Paste Pastrimi Multifunksionale – Bum.al

P012 Paste Pastrimi Multifunksionale

680 L

Paste ne forme dylli per te pastruar ne menyren e duhur, duke dhene shkelqim dhe duke mos demtuar
Perdoret per produktet e lekures (kepuce, divane, canta, veshje, sedilje etj.), atlete, kepuce sporti, pjese te brendshme te makines, siperfaqe prej druri, porcelan, pllaka qeramike, pajisje shtepiake, makineri zyre, produkte plastike, ne kuzhine dhe tualet
Preferohet te mbahet ne temperature -5 deri ne 35 grade celcius

Porosit ne moment
SKU: 33511232021 Category:
Call Now ButtonTelefono tani