Ekspres per Kafe Moka per 1 Filxhane

1,200 L 550 L

Duke prodhuar një kafe ekspres të pasur, autentik në vetëm disa minuta.
Cajniku ngjyre alumini me material Celik dizenjuar ne një formë të veçantë të përhapë nxehtësinë në mënyrë perfekte qe ju jep kenaqesine te ndjeni shijen e vertete te kafese suaj
E pershtatshme per shtepi dhe zyre
Kapaciteti eshte 1 filxhan kafe ne te njejten kohe
Perdorimi dhe pastrim i lehte me uje te bollshem
Porosit ne moment
SKU: 5207150023803 Categories: , ,
Call Now ButtonTelefono tani