E0545 Kufje me Mikrofon A4

3,000 L 1,990 L

📌SPECIFIKIMET: 👇

✅Me veshje gome dhe sfungjerore.
✅Mjaft të rehatshme dhe praktike në kokë.
✅Me mikrofon të tipit Dual të inkorporuar dhe lidhje me fishe me gjatësi kabulli 1.5 metër.
✅Ideale per lojrat online.
✅E përshtatshme për lojrat apo biseda me zë në Skype në PlayStation 4 , Windows dhe Mac.
✅Teknologji zëri 3D.

🚚TRANSPORT në të gjithë SHQIPËRINË 🚛🇦🇱

Porosit ne moment
SKU: 00005922 Category:
Call Now ButtonTelefono tani