S012 Loje Shahu

1,990 L

  • Loje me popullore Shah, Vjen me kutine dhe guret e shahut, Menyra me e bukur per tu argetuar me miqte apo me familjen ne plazh, shtepi apo kudo ndodheni.
Porosit ne moment
SKU: 125004032021 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani