Karrige portative

2,490 L

Karrige plazhi ngjyre blu me skelet metalik.
Permasa mesatare
Pesha maksimale 90kg.
Materiali metalike dhe cope e papershkueshme nga uji.
Porosit ne moment
Call Now ButtonTelefono tani