Tricikel per Femije me Tende per mbrojtje nga dielli

5,500 L

  • Tricikel per femije
  • Komandohet nga prinderit
  • Tende per mbrojtje nga dielli
  • Shume e lehte per transport
  • Cilesia maksimale
  • nuanca jeshile blu dhe roze
Porosit ne moment
SKU: 965993961771 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani