Gamebox me 1 lojtare

1,990 L 1,690 L

Gamebox 400 NE 1 permban 400 lojera
Permasa të përshtatshme dhe peshë e lehtë, është e përsosur për të luajtur ne udhëtime ose në ecje.
Lidhet me TV, në mënyrë që të shijoni lehtësisht lojëra të gjalla dhe emocionuese në një ekran të madh.

 

Specifikimet:

Gamebox me dalje TV:Po

Kablloja e lidhjes me TV: Po

Fishi USB i karikimit: Po

Tastiera e lojërave: Po

Madhësia e ekranit:3 inç,1024 * 480

Bateria: 600mAh litium,deri ne 6 orë lojë me vetem 1 karikim

Porosit ne moment
SKU: 699252923139 Categories: , , ,
Call Now ButtonTelefono tani