S0503 Tapet per stervitje dhe Joga

1,390 L

Tapetet per stervitje janë krijuar për të siguruar një sipërfaqe të sigurt dhe të rehatshme për ju që të ushtroheni kudo.
Me Trashesi 6 mm të trashe
Gjatesia 173cm x 61cm e gjere i cili do t’ju japë shumë hapësirë ​​për t’u shtrirë.
Mund të paloset për t’u përdorur dhe marre kudo me vete.
(Madhësia 173cm x 61cm dhe 6 mm trashësi)
Porosit ne moment
SKU: 8007835762501 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani