SZ1001 Dyshek me Ajer Intex Tek (76 cm x 137 cm x 25 cm)

2,250 L

Teper komfort dhe mbi te gjitha praktik
Nuk ju merr aspak vend ne valixhen tuaj te pushimeve.
Ju do te ngeleni shume te kenaqur .
Dyshek i shkelqyer dhe shume funksional
Per udhetime apo kamping ne Pushime ne bregdet ose Mal
Nje zgjidhje perfekte

Madhësia: Gjerësia:76 cm, Gjatësia: 191 cm, Lartësia: 22 cm

Porosit ne moment
SKU: 6941057414898 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani