SZ0127 Dyshek Sleeping Bag

2,490 L

Dyshek praktik portativ, ne te cilin futesh brenda
Materiali i jashtem i tekstilit eshte 100% poliestër 170T
Materiali i brendshem 100% polipropilen
Dysheku eshte i mbushur me fibra 100% poliester, 150 g per m2
Permasat 200x70cm
I pershtatshem per udhetime, kampe dhe fjetje ne tenda

Clear
Porosit ne moment
SKU: 124819042021 Categories: , , ,
Call Now ButtonTelefono tani