SZ95 Set Tavoline+2karrige 3pcs

25,800 L

Set tavoline me 2 karrige eshte nje nga karriget me te bukura me nje kornize bastun prej palme kacavjerresesi dhe alumin elegant klasik dhe te bukur. i papershkueshem nga moti dhe i qendrueshem ky eshte nje set i gjithanshme qe mund te perdoret kudo. tavolina ne siperfaqe ka te vendosur xhamin per vendosjen e sherbimeve ose produkteve qe ju deshironi.

Porosit ne moment
SKU: 010102032022 Category:
Call Now ButtonTelefono tani