SZ847 Stol i Vogel me Hapje

700 L

Kjo karrige e palosjes për kamping është bërë prej pëlhure të dyfishtë dhe tub çeliku me cilësi të mirë, kështu që stolI është e qëndrueshme dhe përdoret me kohë të gjatë.
Korniza prej çeliku është ultra e lehtë dhe modeli me katër këmbë siguron mbështetje më të mirë për ju dhe do të ketë një përvojë të mirë dhe të rehatshme të uljes me sediljen e butë katrore.
. Mund të hapet ose paloset në një madhësi kompakte brenda pak sekondash. kuti transportuese portabël, stol ideal për kampe, peshkim ose ndonjë aktivitet tjetër brenda dhe jashtë.
Dizajn i ndashëm: Lecka është e lëvizshme dhe mund të lahet, mund të përdorni një kaçavidë për ta hequr atë lehtësisht.
Për shumë qëllime: Kjo karrige e palosshme është zgjidhja më e mirë për Camping, Peshkimi, Party, Udhëtim, Hiking, Kopsht, Plazh, Piknik, Backpackers, Alpinistë.
Porosit ne moment
SKU: 115611032021 Category:
Call Now ButtonTelefono tani