SZ779 Kuti Ideale per te Paketuar Dhuratat – Bum.al

SZ779 Kuti Ideale per te Paketuar Dhuratat

2,890 L

Kuti ideale per te paketuar dhuratat per fundvit!
Vjen si nje kuti e thjeshte njengjyreshe. Pasi hapet ka nje pamje te tille qe i shton bukurine gezimit tuaj.

Paketimi i jep vlere dhurates tuaj!

Kutia hapet dhe brenda saj ndodhet nje kuti ne forme zemre, e vendosur mbi nje sirtar te vogel.
Ne kutine e zemres mund te vendosni lulet e preferuara dhe ne sirtar dhuraten qe keni menduar per te.
E gjeni ne ngjyren e kuqe , te zeze, gri dhe roze.
Kartoni eshte i forte dhe rezistent.

Clear
Porosit ne moment
Call Now ButtonTelefono tani