SZ599 Fjongo Dekorative e Kuqe me Kuadrate dhe Boce Pishe 15×18 Cm 2 Copë

250 L

Fjongo dekorative të Krishtlindjeve me ngjyrë të kuqe të kuqe me degë bredhi dhe kone pishe.
Dekoroni pemën, perdet, kurorat, dyert dhe madje edhe dhuratat tuaja!
Ngjyra: E kuqe e gjelbër me kuadrat
2 copë
Gjatësia x Gjerësia: 15×18 cm

Porosit ne moment
SKU: 1170875 Categories: , ,
Call Now ButtonTelefono tani