SZ578 Karrige Relaksuese me Mekanizem

7,250 L

Karriget me gravitet zero janë të dizajnuara duke pasur parasysh komoditetin se ato janë përdorur gjerësisht jo vetëm si kampe, mobilje Patio dhe pishinë, por në sallone bukurie dhe zyra në të gjithë botën.
• shumë rregullime progresive nga ulja e drejtë në pozicionet e mbështetur / dy leva stabilizuese mbajnë në mënyrë të sigurt karrigen në pozicionin e dëshiruar
• Ato janë të pajisura me mbështetëse të lëvizshme dhe të rregullueshme të mbushura me mbulesa.
• Mbështetësja kundër gravitetit ka një kornizë pezullimi çeliku për të lehtësuar tensionin e shpinës
• Mbështetja për dyshekun sigurohet nga një kordon elastik i zëvendësueshëm, duke krijuar një karrige që përshtatet menjëherë me madhësinë e trupit tuaj
Përshkrim
• Kornizë metalike e veshur me pelhure
• Sediljet e mbështjellësve janë bërë nga materiali rrjetë rezistent ndaj rrezeve UV
• për transport të lehtë
• Kapaciteti mbajtës i peshës: 300 bs.
• Pesha e karriges: 20 lbs Dimensioni
• Madhësia: 44 inç në lartësi dhe 25 inç në gjerësi
• Gjerësia aktuale e ulëseve: 19 inç
• Madhësia e mbështetur plotësisht: 72 inç
• Palosur: 38 x 25 x 6 inç
Porosit ne moment
SKU: 112326042021 Categories: , ,
Call Now ButtonTelefono tani