SH01054 Veshje per karrige – Bum.al

SH01054 Veshje per karrige

365 L

Set me 6 mbulesa per karrige.
Transformon shtepine tuaj dhe mbron karriget.
Hiqen dhe vihen shume kollaj, pershtaten me te gjitha karirget fale materialit elastik.
Zgjidhni ngjyren qe ju shkon me shume me ambjentin tuaj.
Mbulesa për karriget tuaja me formën e duhur elastike që ju përshtatet karrigeve.
Ju i shtoni jetëgjatësinë karrigeve duke i mbrojtur ato.
Material Poliester dhe elastike
Clear
Porosit ne moment
SKU: 19122020126 Categories: , ,
Call Now ButtonTelefono tani