Set Pasticerie

990 L

Shpërndarës shiringë për krem me 7 koka
Materiali: plastik
Përdoret për mbushjen e mbushjeve dhe kremave të ëmbëlsirave, biskotave dhe ëmbëlsirave të tjera.
Porosit ne moment
Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani