Mbulese per makine M

2,900 L

Mbulese per makinen tuaj.

Ofron mbrojtje ndaj kushteve te ndryshme atmosferike dhe pluhurave e papastertive.

Rezistente ndaj temperaturave ekstreme +50 grade deri ne -20 grade.

Material i plote dhe 100% rezistent ndaj ujit.

Mbulesa ka permasa 4.65 x 1.76 x 1.45 m.

E pershtatshme per makinat si: BMW, Citroen, Ferrari, Mercedes, Opel etj.

Porosit ne moment
Category:
Call Now ButtonTelefono tani