Organizues Multi Funksional për Sedilje Makine

699 L

Organizues i këndshëm për pjesën e pasme të sediljes së automjetit, i cili siguron mbajtjen pastër dhe të rregullt të saj!

Dizajn perfekt për përputhje me pjesën më të madhe të automjeteve.

Madhesia : 40 * 50cm

Porosit ne moment
SKU: 8004168033483 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani