Kellefa per pult makine (Kia)

900 L

Praktik dhe efikas ne sigurine e pultit te makines tuaj.

Te dizenjuara me mjeshteri për të mbrojtur çelësin tuaj të makinës kundër dëmtimeve, pluhurit dhe gërvishtjeve.

Rrethi i siperm jep mundesin qe keto kellefa te bashkangjiten me celsat e tjere te perditshmerise.

Madhësia: 8.5cm × 4.6cm × 2cm

Logo per : BMW, Ford, Nissan, VW Volkswagen, AUDI, LAND ROVER, TOYOTA, Peugeot, Kia, Renault, Fiat, Ferrari, Porsche

Materiali: Lekure

Porosit ne moment
Call Now ButtonTelefono tani