Mbajtese kepucesh Metalike me 4 kate

1,200 L 780 L

Madhësia: 4-nivele
Rafti i këpucëve është shumë i qëndrueshëm dhe i ekuilibruar.
Edhe pse është relativisht i lehtë në peshë, mund të mbajë shumë ngarkesë.
Të gjitha pjesët dhe përbërësit janë përfshirë në secilën pako.

Out of stock

Porosit ne moment
SKU: 931432744465 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani