Zgare Portative per Barbeque

2,990 L 2,200 L

Dizajn portabël dhe i kursimit të hapësirës
Ideale për piknik, kamping ose në kopsht
Ndërtim i fortë prej çeliku për qëndrueshmëri ekstra

Permasa 36x30x45cm

Porosit ne moment
SKU: 6959800900215 Categories: , ,
Call Now ButtonTelefono tani