E0769 Mini Kamera Cop Camera Pa Kartë Memorie – Bum.al

E0769 Mini Kamera Cop Camera Pa Kartë Memorie

1,690 L

-Kamera sigurie kompakte, pa kabllo.
-Sensori i lëvizjes regjistron vetëm kur zbulohet lëvizja.
-E lehtë për t’u fshehur, kjo fale mases se saj më pak se 1 inç e forme kubi.
-Mikrofoni i fuqishëm regjistron audio.
-6 drita LED me rreze infra të kuqe regjistrojnë gjatë natës.
-Shikoni videot e regjistruara në kompjuterin tuaj.
-Rikarikohet përmes USB.
Night Vision
Jo të gjitha kamerat e sigurisë në shtëpi mund të regjistrojnë gjatë natës. Por kjo kamera mundet. Ajo përmban 6 drita LED infra të kuqe që ju lejojnë të regjistroni dhe ne erresire. Per shkak se llampat LED infra të kuqe lëshojnë dritë të padukshme për syrin e njeriut, hajdutët dhe kriminelët e tjerë nuk do ta dinë se ata po filmohen. Kjo kamera mund te funksionoje ne ambjente te jashtme dhe te brendshme.
Porosit ne moment
SKU: 7917009241004 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani