Kosh Plehrash Portativ

1,499 L 750 L

▪️Nuk ka nevoje te perkuleni per te hedhur mbeturat e gatimit tuaj, mjafton ta vendosni koshin ne nje nga sirtaret e kuzhines dhe ta hapni ate.
▪️Kur te mos ju duhet me, e mbyllni per te mos ju zene vend.

Kapaciteti: 9L

Porosit ne moment
SKU: 952768329577 Categories: , ,
Call Now ButtonTelefono tani