SZ1245 Dyshek me Ajer Intex Super Dopio (Pompe +2 jastek dhurate)

4,990 L 4,160 L

Dyshek me Ajer Intex Super Dopio
Dhurate 2 jasteke dhe 1 pompe Fryrese
Permasat: Gjerësia: 1.52cm, Gjatësia: 203cm , Gjatësia: 22cm
Dyshek shume funksional per shtepine, pushimet, udhetimet ne natyre etj.
Eshte i papershkueshem nga uji dhe rezistent ndaj rrezeve te forta te diellit. Nje dyshek shume I sigurte ne perdorim i cili ploteson nevojat tuaja si krijimi i hapesires shtese per mysafiret ne shtepi deri ne oret e relaksimit ne det.
Produkt i testuar per te ofruar nje performance mbreselenese. Mund te perballoj deri ne 600kg.

Ngarkesa maksimale: 273 kg

Porosit ne moment
Call Now ButtonTelefono tani