Biciklete Fitness per Stervitje dhe Fizioterapi

12,500 L

Suksesi i kesaj pajisje eshte stervitja e te gjithe trupit tuaj me nje levizje te vetme dhe kryerja e ushtrimeve per fizioterapi

Formoni gjithe muskujt tuaj duke filluar nga AB Dominalet(barku), kembet, krahet, shpatullat, gjoksi,per te krijuar trupin e enderrave.
Shikoni rezultate te dukshme qe ne javen e pare.
Pajisja eshte lehtesisht e perdorshme nga te gjitha moshat dhe mund te paloset ta vendosni kudo ne shtepine tuaj pa zene vend.

Porosit ne moment
SKU: 8003112412947 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani