Ofertë!
2,500 L 990 L
Ofertë!
3,500 L 2,700 L
Ofertë!
15,000 L 11,900 L
Ofertë!
2,000 L 1,199 L
Ofertë!
2,500 L 1,500 L
Ofertë!

Kompjuter & Laptop & Monitor

Monitor Hp 24” LP2475W

10,000 L 7,990 L
Ofertë!

Ngrohës dhe Ftohës

Ngrohese Murale Montecasa

12,000 L 8,900 L
Ofertë!
2,500 L 1,700 L
Ofertë!

Kujdesi per shendetin

Termometer Infrared DM-300

4,000 L 2,500 L
Ofertë!
3,000 L 2,200 L
Ofertë!
4,000 L 2,500 L
Ofertë!
5,000 L 3,000 L
Ofertë!
Ofertë!
8,900 L 7,700 L
Ofertë!
8,900 L 7,500 L
Ofertë!
3,200 L 1,500 L
Ofertë!

Kompjuter & Laptop & Monitor

Laptop Fujitsu Lifebook E752

20,000 L 16,900 L
Ofertë!

Aksesore dhe Vegla

Raft Organizues Portativ

4,500 L 3,500 L
Ofertë!
Jashte stokut
20,000 L 17,500 L
Ofertë!
3,000 L 2,400 L
Ofertë!

Aksesore dhe Vegla

Set Thikash 6 cope

4,000 L 3,200 L
Ofertë!
15,000 L 12,000 L
Ofertë!

Aksesore dhe Vegla

Mbajtese Kepucesh me 10 Kate

2,200 L 1,700 L
Ofertë!
3,900 L 3,000 L
Ofertë!

Pishina & Dyshekë

Pishine familjare

6,700 L 6,000 L
Ofertë!

Aksesorë për telefon

Kufje Beats By Dr.Dre Solo HD

2,000 L 1,500 L
Ofertë!
5,000 L 4,000 L
Ofertë!

Aksesore per Makina

Mp3 me Bluetooth X8

1,500 L 950 L
Ofertë!

Aksesore dhe Vegla

Pasqyre ne drita LED FoldAway

2,500 L 1,700 L
Ofertë!

Aksesore dhe Vegla

Termus Ushqimi 32L

3,000 L 2,000 L
Ofertë!
1,500 L 990 L
Ofertë!

Depilatorë

Depilator Sokany

3,500 L 2,500 L
Ofertë!

Kostume Sportive per Femra

Kostume Sportiv per Femra

2,700 L 2,500 L
Ofertë!
3,000 L 1,900 L
Ofertë!
9,900 L 6,900 L
Ofertë!

Aksesore per Makina

Kasetofon Makine Universal

3,500 L 2,700 L
Ofertë!
13,500 L 12,000 L
Ofertë!

Aksesore dhe Vegla

Ore murale 3D

2,700 L 1,990 L
Ofertë!

Aksesore dhe Vegla

Set thikash Everrich

4,000 L 3,200 L
Ofertë!
2,300 L 1,500 L
Ofertë!
4,900 L 3,200 L
Ofertë!

Aksesore dhe Vegla

Mbajtese enesh Inox

2,500 L 2,000 L
Ofertë!

Atlete per femra

Atlete Klasike Reebok

3,500 L 3,000 L
Ofertë!
Ofertë!

Kompjuter & Laptop & Monitor

Laptop Dell Latitude E5250

39,000 L 33,000 L
Ofertë!
12,900 L 9,900 L
Ofertë!

Aksesore per Makina

Mbajtese Telefoni Me Vakum

1,500 L 990 L
Ofertë!

Atlete per femra

Atlete Balenciaga

3,500 L 2,900 L
Ofertë!

Atlete per femra

Atlete Balenciaga

3,500 L 2,900 L
Ofertë!
2,500 L 1,499 L
Ofertë!
15,500 L 12,000 L
Ofertë!
2,000 L 1,600 L
Ofertë!
2,000 L 1,600 L
Ofertë!

Aksesore per Makina

Kasetofon Makine me Ekran

10,000 L 7,700 L
Ofertë!

Aksesore per Makina

Kase Celesi per Mercedes

4,000 L 3,200 L
Ofertë!
3,500 L 2,900 L
Ofertë!

Aksesorë për telefon

Kufje Beats by Dr Dre me Bluetooth

4,000 L 2,500 L
Ofertë!
8,000 L 6,500 L
Ofertë!
2,200 L 1,700 L
Ofertë!

Kujdesi per shendetin

Termometer Dixhital Reer

1,900 L 1,500 L
Ofertë!
Jashte stokut
2,500 L 1,250 L
Ofertë!
2,900 L 2,200 L
Ofertë!
5,500 L 3,900 L
Ofertë!

Shtëpia Ime

Tigan 3 n 1

6,000 L 4,900 L
Ofertë!
6,000 L 3,700 L
Ofertë!

Kuzhina Ime

Mbajtese Buke Druri

2,900 L 2,500 L
Ofertë!

Makine Qethese & Rroje

Makine rroje dhe Qethese DSP 5n1

3,900 L 3,500 L
Ofertë!

Elektroshtëpiake

PERZIERES QUMESHTI

8,000 L 5,000 L
Ofertë!

Elektroshtëpiake

Hekur Rrobash Dsp

2,700 L 2,000 L
Ofertë!
3,500 L 2,500 L
Ofertë!
16,000 L 12,000 L
Ofertë!
6,000 L 3,500 L
Ofertë!

Elektroshtëpiake

Hekur rrobash Dsp

5,000 L 3,800 L
Ofertë!

Elektroshtëpiake

Set Thikash

5,500 L 3,500 L
Ofertë!
3,200 L 2,500 L
Ofertë!

Aksesorë për telefon

Shkop per Selfie Mini Monopod

1,200 L 800 L
Ofertë!

Elektroshtëpiake

Hekur rrobash Dsp

5,000 L 3,500 L
Ofertë!

Nargjile

Shisha

6,500 L 4,800 L
Ofertë!
3,500 L 2,600 L
Ofertë!
2,000 L 990 L
Ofertë!

Kujdesi për lëkuren

Vaj trajtues per fytyren

3,000 L 1,500 L
Ofertë!

Depilatorë

Depilator Boxili

3,000 L 2,500 L
Ofertë!

Depilatorë

Depilator EnzoSalon

2,900 L 2,500 L
Ofertë!

Kuzhina Ime

Gershere kuzhine

2,500 L 1,700 L
Ofertë!
1,000 L 600 L
Ofertë!

Kujdesi për lëkuren

Vaj hidratues per fytyren

3,000 L 1,500 L
Ofertë!

Pishina & Dyshekë

Komerdare ne forme fluture

3,500 L 2,900 L
Ofertë!
1,900 L 1,500 L
Ofertë!

Aksesore Plazhi

Cante plazhi

900 L 700 L
Ofertë!
Jashte stokut
4,000 L 2,000 L
Ofertë!

Kujdesi për fytyrën

Depilator per fytyren Flawless

2,500 L 1,900 L
Ofertë!

Makine Qethese & Rroje

Makine rroje Solo

2,500 L 1,500 L
Ofertë!
Jashte stokut
2,000 L 990 L
Ofertë!
Jashte stokut
2,000 L 990 L
Ofertë!
Jashte stokut
2,000 L 990 L
Ofertë!
2,500 L 1,490 L
Ofertë!
2,500 L 1,900 L
Ofertë!
4,500 L 3,500 L
Ofertë!

Pishina & Dyshekë

Dyshek plazhi per dy persona

6,000 L 4,500 L
Ofertë!

Pishina & Dyshekë

Dyshek plazhi per 2-3 persona

6,000 L 4,500 L