K033 Set Depilimi

1,490 L

Kush mund ti thotë jo kësaj ?!
SET DEPILIMI
Seti përmban çdo gjë që duhet për një depilim efikas në shtëpi.
➡️Aparat për shkrirjen e dyllit
➡️Kallëp dylli 100 ml
➡️Pako me letra depilimi 100 cope
E lehtë për t’u përdorur.
Shkrin dyllin dhe apliko mbi sipërfaqen që dëshironi të depiloni.
Kur dylli shkrin mund t’a përdorni pa e vendosur përsëri në prizë.

Perdorimi : 

  • Fillimisht ju lutem siguroni qe lekura juaj te jete e paster
  • Me pas vendosni shufren e dyllit tek makina e saj
  • Vendosni pajisjen ne prize dhe mbajeni deri ne momentin qe dylli fillon te shkrihet
  • Ne fund aplikoni dyllin.
  • Dhe vendosni letren mbi dyll.
Porosit ne moment
Call Now ButtonTelefono tani