Zbardhuese Dhembesh Whitelight

1,500 L 990 L

Zbardhues dhembesh me llampe LED

Kjo pajisje eshte nder me inovativet per zbardhjen e dhembeve ne menyre shume efikase dhe te shpejte. Perdor teknologjine e llampes Led e cila largon papastertite, bakteret dhe njollat e ndryshme nga dhembet dhe u jep atyre shkelqim dhe zbardhje.

Eshte shume e lehte ne perdorim. Mjafton ta vendosni aparatin te dhembet dhe ta lini te veproje nga 10-45 minuta, duke bere shkeputje cdo 10 minuta.

Aparati zbardhues punon me bateri.

Porosit ne moment
SKU: 097298012433 Category:
Call Now ButtonTelefono tani